Home Teams

vc Were-Di

seizoen  2018- 2019

voorlopige teamindeling voor het seizoen 2018/2019
De voorlopige teamindeling voor het seizoen 2018/2019 staat online.

Aanstaande maandag 7 mei 2018 willen we graag starten met de trainingen in de nieuwe teamsamenstellingen. Na de trainingen in mei zullen de definitieve namen van de trainers en de teams bekend worden.
De indeling van de trainingen voor de komende weken wordt in de loop van volgende week op de website geplaatst.
Op trainingsavonden willen we er zoveel mogelijk voor zorgen dat er iemand van de TC aanwezig is voor eventuele vragen.

Helaas hebben we er komend seizoen voor moeten kiezen om met 3 damesteams verder te gaan. De bezetting was te minimaal om vier volwaardige teams te maken.
We hebben er naar gestreefd om een teamindeling te maken waarbij 3 damesteams, 2 herenteams en 3 jeugdteams met veel plezier kunnen beginnen aan de nieuwe competitie.
Mocht je al eerder vragen hebben over deze indeling, kun je terecht bij de TC, zoals eerder gezegd zullen wij ook zoveel mogelijk aanwezig zijn op de trainingen in mei.

Sportieve groet van de TC

Linda Meulendijks
Sabine Morelissen
Jesper Meertens
Sander van den Crommenacker
Monique Hofs

Dames 1

1.    Anne van der Ligt
2.    Anouk van den Eijnde
3.    Elke Dekkers
4.    Jasmijn Niezen
5.    Karlijn Verhofstad
6.    Linda Meulendijks
7.    Mariska de Greef
8.    Marsja van Leest
9.    Maud van den Eijnden
10.    Steffie van Lankveld

Dames 2

1.    Anne Goossens
2.    Annette van der Heijden
3.    Fleur Jansen Duighuizen
4.    Indy Tünnissen
5.    Maureen Boonaerts
6.    Robin Bouman
7.    Romy van Oosterwijk
8.    Sanne van den Hurk

Dames 3

1.    Anique Megens
2.    Anne van Gend
3.    Astrid Verhofstad
4.    Britt van Dijk
5.    Imani Croymans
6.    Kayleigh Vogels
7.    Lieke Snoeks
8.    Lindsay Meertens
9.    Marleen Tielemans
10.    Nanda van den Eijnden



Meisjes 1

1.    Eline Megens
2.    Janneke Nouwen
3.    Maartje Rutten
4.    Puck Hofs
5.    Roos Jansen Duighuizen
6.    Samira Vogels
7.    Sylvie van den Eijnde
8.    Vieve Biemans
Meisjes 2

1.    Demi de Wolf
2.    Dienke Merks
3.    Hilke van Schijndel
4.    Imke Heesakers
5.    Kylie Jansen
6.    Maud Adriaans
7.    Meike Brans
8.    Nova Vogels
9.    Patricia Imenga
10.    Quynh Nhu Vu
Meisjes 3

1.    Emma van de Weijer
2.    Linde Lucius
3.    Maartje Nouwen
4.    Meijke Adriaans
5.    Noor van der Steen
6.    Sanne van Schijndel
7.    Sien de Bont
8.    Tess van Dommelen




Heren 1

1.    Dennis van Oosterhout
2.    Iwan Vorstenbosch
3.    Jeroen Smits
4.    Johan Heijmans
5.    Kevin Robbescheuten
6.    Nils Raijmakers
7.    Patrick van Moorsel
8.    Perry Sterken
9.    Sander van den Crommenacker
10.    Tim van den Hurk

Heren 2

1.    Davy van der Bijl
2.    Frans van der Velden
3.    Jeroen Egelmeers
4.    Jochen Uitterlinden
5.    Martijn Luursema
6.    Niek van der Veen
7.    Stan Bekkers
8.    Tony van der Bijl